iki-yeni-sony-xperia-modeli-sizdirildi

İki yeni Sony Xperia modeli sızdırıldı!

Yeni Sony Xperia modelleri hakkında yeni detaylar paylaşıldı. Bu yıl kullanıcıların karşısına farklı sınıflardaki ürünleri ile çıkacak olan Sony, yeni telefonları üzerinde aralıksız çalışmaya devam ediyor.

Xperia XZ Premium için ilk güncelleme yayınlandı!
Xperia XZ Premium için ilk güncelleme yayınladı!

Xperia XZ Premium için kullanıcılara ilk güncelleme yayınlandı. Xperia XZ Premium’um aldığı ilk…

İki yeni Sony Xperia modeli ortaya çıktı!

Bugün ortaya çıkan detaylara göre Sony, yeni amiral gemileri üzerinde sıkı bir çalışma yürüttüğü ortaya çıktı. Android O ile çalışan iki yeni Xperia modeli ufukta göründü.

G8341 ve G8342 olarak listelenen yeni Xperia modelleri halen gizemini korumakta. Ancak yeni modeller hakkında tek bildiğimiz, henüz piyasaya sürülmemiş Android O sürümü ile çalışması ve son olarak Full HD bir ekran kullandığını bilmekteyiz.

17-06/14/iki-yeni-sony-xperia-modeli-shiftdelete.png

Yeni amiral gemileri ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunacak olan Teknoloji devi, yeni telefonları ile yeniden listelerin üst sıralarında yer almak istiyor. Bunun için yeni telefonlarının her detayını ince eleyip sık dokuyan yetkililer yeni amiral gemiler ile karşımıza çıkmayı planlıyor.

Maalesef bu cihazlar hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak cihazlar hakkındaki yeni gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

:: Yeni Sony Xperia modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir